Dostawa i płatność

Firma ProGrafika nie świadczy usług drukarskich. W razie wystąpienia takiej potrzeby klienta mogę przygotować projekt w porozumieniu z wybraną przez klienta drukarnią. Bezpośrednie zamówienie składa jednak wyłącznie klient i firma ProGrafika nie ponosi z tego tytułu żadnej wiążącej odpowiedzialności.Dostawa

Przy zamówieniu usługi typu szkic na papierze, czy obrazie, paintbrushing, itd. firma ProGrafika zobowiązuje się przesłać prace na adres podany przez Klienta.
Przesyłki są realizowane następująco:

1. Pocztą Polską
W takim przypadku Klient ponosi dodatkowe koszta przesyłki pocztowej priorytetowej, które będą naliczone do usługi. Jedynym odstępstwem będą sytuacje, kiedy będą organizowane sezonowe zniżki, czy upusty cenowe i wówczas może pojawić się opcja, kiedy koszta dostawy pokryje firma ProGrafika.
Stawki odpowiadają wielkości przesyłki i normom cenowym przyjętym przez Pocztę Polską.

2. Kurierem
Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Płatność za przesyłkę płatna kurierowi przy odbiorze. Czas dostawy zamówienia wynosi ok. 2 dni roboczych. 

Data dostawy = termin realizacji zamówienia + czas dostarczenia paczki przez kuriera.

Możliwy jest odbiór osobisty w siedzibie firmy ProGrafika lub bliskiej okolicy miasta Wadowice po uprzednim ustaleniu terminu.Metody płatności:
Umożliwiam Państwu następujące formy płatności:

1. Płatność przelewem na rachunek bankowy firmy. 

Bank: AliorBank
Numer rachunku: 32 2490 0005 0000 4530 8415 5833

ProGrafika profesjonalna grafika
Izabela Pawińska
osiedle Ramendowskie 41
34-123 Chocznia
małopolska

2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy.