ProGrafika profesjonalna grafika to firma realizująca usługi w zakresie  ilustrowania publikacji, grafiki komputerowej i projektowania nadruków.
W bieżącym roku 2021 firma rozwinęła się o produkcję odzieży. Na chwilę obecną są to koszulki damskie i męskie z nadrukami motocyklowymi. 

Na rynku graficznym i rysunkowym znajduję się od 2008 roku. Wcześniej byłam znana jako sugar_art i działałam na indywidualne zlecenia. Fundamentem firmy jest moje wieloletnie doświadczenie wsparte wykształceniem kierunkowym oraz pasją do zawodu i rysunku. Moja praca to nie tylko zawód, ale i zamiłowanie do tego co robię i pragnę dalej rozwijać.

W swojej ofercie przedstawiam usługi bazujące na najnowszych rozwiązaniach technologicznych i programowych. W pracy korzystam z szerokiej palety innowacyjnych
i kompleksowych usług, jakie wykonuję na co dzień wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów. 

Oferta firmy ProGrafika profesjonalna grafika skierowana jest do wszystkich, od Klienta indywidualnego aż po firmy, przedsiębiorstwa i wydawnictwa. Realizuję tak pojedyncze, zróżnicowane zlecenia jak i zawieram długoterminowe współprace. Nie ma dla mnie pojęcia "nie da się". Pytam jedynie czego Klient potrzebuje i wychodzę mu naprzeciw
z ciekawymi, autorskimi projektami, skrojonymi na miarę indywidualnych potrzeb każdego z Was.

Najważniejszy jest dla mnie zadowolony Klient i ciągły rozwój dlatego nie boję się podejmowania nowych wyzwań projektowych. Projekty jakie wykonuję pomimo dużej konkurencyjności w branży odznaczają się charakterystycznym stylem i kreską, które udało mi się wypracować na przestrzeni lat. Prace wychodzące spod mojej ręki cechuje bardzo wysoka jakość, staranność i dbałość o każdy detal, a ich autorskie wykonanie sprawia, że są niepowtarzalne.

Klienci, którzy mi zaufali mają gwarancję jakości, terminowości i autentyczności prac, co owocuje satysfakcją i współpracą na lata. Moja pracowitość, słowność, bardzo dobry kontakt, możliwość wglądu w etapy pracy i nieszablonowe podejście to tylko niektóre z cech pracujących na Państwa zadowolenie.


Realizując zlecenia przestrzegam polityki prywatności i ochrony danych osobowych zgodnych z RODO dbając o przestrzeganie praw Klientów.

Serdecznie zapraszam do współpracy.