PROJEKTOWANIE GRAFICZNE OBEJMUJE PONIŻSZE USŁUGI:

- projekty opakowań

- identyfikacja wizualna firm: logo/logotypy, wizytówki, papier firmowy, banery www, reklamy na www, zaproszenia, plakaty, reklamy do gazet, pieczęć firmowa, stopka mailowa

- projekty nadruków na odzież, materiały i gadżety reklamowe

- reklama zewnętrzna: banery, standy, roll-upy, projekty wielkoformatowe

- katalogi i akcydensy: ulotki, foldery, broszury

- kalendarze ścienne, biurowe, firmowe

- projektowanie ilustracji, okładek i całych publikacji

- projekty reklam na pojazdy

- projekty 2D wszelkiego typu i rozmiaru na indywidualne zamówienie

- przeróbki graficzne  elementów ilustracji w zadanym stylu graficznym

- przygotowanie projektów do druku (DTP)

Projektowanie graficzne możemy podzielić na wektorowe i rastrowe.

Projektowanie wektorowe odznacza się bardzo dobrą jakością druku i całkowitą skalowalnością elementów w zależności od użytku (od małego nadruku na długopisie, po duże banery reklamowe). Jednocześnie projektowanie skomplikowanych foto-realnych prac tego typu wiąże się z dużym nakładem czasu i pracy.

Projektowanie rastrowe umożliwia wykorzystanie wszelkiego rodzaju materiałów jpg, zdjęć i efektów specjalnych na nich, dotyczy retuszy i skanowanych szkiców. Jest jednak dedykowane do konkretnych rozmiarów i rodzielczości zadawanych z góry, a ich zmiana powoduje utratę jakości prac (nie są one skalowalne). Popularnie używamy ich do wyświetlania na monitorach, czy użytku w internecie, na stronach www, tabletach, smatfonach.


* Ze względu na ochronę danych osobowych i RODO wiele spośród spersonalizowanych realizacji nie umieściłam w GALERII realizacji. Jeśli chcecie Państwo zrealizować nietypowy projekt proszę słać zapytania bezpośrednio na maila, a zwrotnie odpowiem czy podejmę się realizacji i czy już podobne realizowałam.