Projektowanie graficzne obejmuje następujące usługi:


- identyfikacja wizualna firmy: logotypy, wizytówki, papiery i teczki firmowe, plakaty, akcydensy (ulotki, foldery, broszury), reklamy (np. do gazet), projekty pieczęci firmowych, stopki mailowe, itd.;

- projekty nadruków na odzież, materiały i gadżety reklamowe;

- reklama zewnętrzna: banery, standy, projekty wielkoformatowe;

- katalogi i foldery reklamowe;

- kalendarze;

- projektowanie ilustracji, okładek i całych publikacji;

- projekty reklam na pojazdy;

- projekty wszelkiego typu i rozmiaru na indywidualne zamówienie.

Projektowanie graficzne możemy podzielić na wektorowe i rastrowe.

Projektowanie wektorowe odznacza się bardzo dobrą jakością druku i całkowitą skalowalnością elementów w zależności od użytku (od małego nadruku na długopisie, po duże banery reklamowe). Jednocześnie projektowanie skomplikowanych foto-realnych prac tego typu wiąże się z dużym nakładem pracy.

Projektowanie rastrowe umożliwia wykorzystanie wszelkiego rodzaju materiałów jpg, zdjęć, czy dotyczy retuszy i skanowanych szkiców. Jest jednak dedykowane do konkretnych rozmiarów i ich zmiana powoduje utratę jakości prac (nie są one skalowalne), ale popularnie używamy ich do wyświetlania na monitorach, czy użytku w internecie i na stronach www.* Ze względu na ochronę danych osobowych i RODO wiele spośród spersonalizowanych realizacji nie umieściłam w GALERII realizacji. Jeśli chcecie Państwo zrealizować nietypowy projekt prosze słać zapytania bezpośrednio na maila, a zwrotnie odpowiem czy podejmę się realizacji i czy już podobne realizowałam.