Referencje

Pani Izabela Pawińska wykonała dla Qmiks.com serię dziesięciu okładek na ebooki. Okładki zostały wykonane zgodnie z naszymi oczekiwaniami, starannie i z uwzględnieniem wszelkich uwag. Podczas całego projektu Pani Izabela odpowiadała bardzo szybko na zapytania lub uwagi wysyłane emailem. Projekt został wykonany terminowo i dostarczony w oczekiwanym czasie i formacie. Polecamy Panią Izabelę jako rzetelnego wykonawcę. 


Grzegorz Kumik
Qmiks.com

Pani Izabela Pawińska współpracuje z miesięcznikiem "Bliżej Przedszkola" już od kilku lat. Dotychczas wykonała dla nas ilustracje do opowiadań, historyjki obrazkowe, plakaty oraz projekty okładek. Pani Izabela jest bardzo staranna, dokładna i terminowa. Zawsze uwzględnia wszystkie zgłaszane sugestie. Potrafi rysować w różnych stylach i chętnie podejmuje się nowych wyzwań. 

Naszą współpracę oceniamy bardzo pozytywnie.


Marta Stawińska
Zespół redakcyjny miesięcznika "Bliżej Przedszkola"

Polecam w 100 % . Na potrzeby swojej firmy zamówiłam logo oraz ulotki i baner. Pani Izabela podchodzi do swojej pracy bardzo rzetelnie i fachowo. Wzięła pod uwagę wszystkie moje wytyczne. Ponadto podsyła do wglądu przygotowanych kilka wzorów , dopracowuje każdy szczegół. Kontakt jest praktycznie cały czas podczas wykonywania zlecenia. Zamówiony materiał otrzymałam w bardzo szybkim terminie. Jeśli tylko będę miała potrzebę skorzystam z usług zawsze.


Agnieszka Biskup-Bizoń
Bibi foto

Współpracujemy z Panią Izabelą od lat. Owocem jej pracy do tej pory były między innymi: szkice, ilustracje do publikacji dziecięcych, projekty okładek książek oraz ilustracje na okładki książek i miesięczników, plakaty, gry planszowe, pakiety z kartami prac dla przedszkolaków.
Pani Izabela to solidna osoba - słowna, terminowa i pracowita, a jej prace posiadają charakterystyczną kreskę i styl. W trakcie pracy utrzymuje bardzo dobry kontakt i wprowadza tyle korekt ile potrzeba, byle klient był zadowolony.
W swojej pracy Pani Iza nie tylko szkicuje i graficznie obrabia ilustracje, ale i jest gotowa podjąć się nowych wyzwań i często wykonuje ilustracje, jakich potrzebujemy w konkretnym, ale innym od jej stylu, pamiętając przy tym o wymogach drukarskich prac.
Wykonywała również graficzne poprawki autorskich prac przygotowując je zgodnie z wytycznymi do druku.

Śmiało i szczerze polecamy usługi firmy Pani Izabeli.


Dyrektor produkcji Wojciech Wolak
Centrum Edukacyjne Bliżej Przedszkola 24.12 Sp. z o. o.