Współpraca

CHĘTNIE NAWIĄŻĘ DŁUGOTERMINOWE WSPÓŁPRACE Z:

  • grafikami i fotografami, którzy z powodu nadmiaru pracy nie są w stanie podołać terminom narzucanym przez Klientów
  • wydawnictwami, a szczególnie wydające publikacje dla dzieci; praca tego typu sprawia mi najwięcej radości i daje ogromną satysfakcję
  • firmami, które mogę wesprzeć projektowo, np. sprzedające koszulki, czy gadżety z nadrukami; państwa projekty staną się niepowtarzalne i inne od konkurencji, a tego przecież dzisiaj każdy szuka

Stali klienci, zlecający comiesięczne projekty firmie ProGrafika mogą liczyć na zniżki na projekty.
Opcja taka jest umowna pomiędzy stronami po minimum 4- miesięcznej i comiesięcznej współpracy.

GWARANCJA

Klient z chwilą zawarcia ze mną umowy otrzymuje dożywotnią gwarancję autentyczności prac jakie wykonuję. Nie posługuję się szablonami, a do każdego Klienta podchodzę indywidualnie dobierając środki jakimi wykonam zlecenie specjalnie do jego potrzeb.
Klient ma gwarantowany bardzo dobry kontakt ze mną, wgląd w etapy pracy, terminowe wykonanie, słowność i bezpieczeństwo danych osobowych.

Zaplecze sprzętowe jakim dysponuję zabezpiecza dane i projekty Klienta przed uszkodzeniem w razie awarii systemu, czy zawirusowania komputera. Projekty każdego Klienta zapisuję dodatkowo na dysku zewnętrznym, a więc Klient ma 100% GWARANCJĘ bezpieczeństwa projektów i danych. Dodatkowo dysponuję podwójnym dyskiem twardym, co technicznie sprawia, że automatycznie wszystkie projekty są zapisywane na drugim "chronionym" dysku w razie awarii systemu.


JAKOŚĆ

Usługi wykonywane przez firmę ProGrafika profesjonalna grafika charakteryzują się najwyższą jakością wykonania w bardzo przystępnej cenie. Dużą rolę odgrywa tutaj pasja do zawodu, doświadczenie zawodowe pozwalające uniknąć popełniania błędów oraz ścisła wiedza bezpośrednio związana z branżą. Zmysł artystyczny i ciągłe szkolenia plasują firmę ProGrafika profesjonalna grafika na stabilnej pozycji rynkowej. Bezpośredni wpływ na jakość prac mają również najnowsze oprogramowanie i sprzęt, którym posługuję się podczas pracy.


TERMINOWOŚĆ

Terminowość jest główną i mocną cechą firmy ProGrafika profesjonalna grafika. Czas wykonania projektu jest bardzo ważny i niejednokrotnie tylko na jego podstawie Klient dokonuje wyboru wykonawcy pracy. Powierzając zadanie firmie ProGrafika profesjonalna grafika Klient może spać spokojnie i nie musi dzwonić, ponaglać, czy narażać się na nagłe zerwanie kontaktu przez wykonawcę zlecenia. Odpowiedzialność i słowność to, to na co Klient może u mnie w 100% liczyć.  


KOMPLEKSOWOŚĆ

Usługi firmy ProGrafika profesjonalna grafika cechuje kompleksowość usług. Charakter działania firmy czerpie z wielu dziedzin (rysunek, fotografia, grafika, publikacje, skład, reklama, typografia, druk, pasje, podróże) przy wykorzystaniu różnych narzędzi, wiedzy, doświadczenia i pasji rozwijającej się na coraz to dalsze dziedziny. Dzięki temu firma może zagwarantować swoim Klientom połączenie i wpływ wielu aspektów na powstawanie projektów. Ciągły rozwój i wkłady w rozwój firmy sprzyjają oferowaniu w przyszłości coraz to nowszych rozwiązań i szerszych usług.